Historia ceny i opinie o Soundbar Denon DHT-S316 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Denon DHT-S316 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 721.65.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 845.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 25.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Soundbar Denon DHT-S316 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Denon DHT-S316 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Denon DHT-S316 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 721.65 (wykryta w dniu: 2023-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 845. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Soundbar Denon DHT-S316 Czarny

Soundbar Denon DHT-S316 Czarny to nowoczesny system kina domowego składający się z soundbaru i bezprzewodowego subwoofera, który oferuje dźwięk o wysokim realizmie dzięki dwudrożnym głośnikom i technologii Denon Virtual Surround. Posiada dekodery dźwięku Dolby Digital i DTS, a także złącza HDMI, AUX, wyjście słuchawkowe, USB i wejście optyczne. Urządzenie pozwala na łatwe połączenie z telewizorem i innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth, a także umożliwia sterowanie pilotem telewizora. Z dyskretnym designem oraz możliwością montażu naściennego, Denon DHT-S316 jest idealnym rozwiązaniem dla osób szukających potężnych doznań kina domowego w niewielkim rozmiarze.

Gdzie kupić Soundbar Denon DHT-S316 Czarny

Według naszych danych Soundbar Denon DHT-S316 Czarny można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Denon DHT-S316 Czarny za kwotę 845 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 84.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Denon DHT-S316 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Denon DHT-S316 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 25 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Denon DHT-S316 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar JBL Bar 500 PRO.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Denon DHT-S316 Czarny?

Najtaniej Soundbar Denon DHT-S316 Czarny można było kupić za 721.65 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Denon DHT-S316 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Denon DHT-S316 Czarny wynosi 845 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Denon DHT-S316 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Denon DHT-S316 Czarny posiada 25 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Bang & Olufsen BeoSound Stage srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.