Historia ceny i opinie o Soundbar Akai Asb-29

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Soundbar Akai Asb-29 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 545.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 589.94.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Soundbar Akai Asb-29

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Soundbar Akai Asb-29. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Soundbar Akai Asb-29, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 545.99 (wykryta w dniu: 2023-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-11) wynosi 589.94. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Soundbar Akai Asb-29

Według naszych danych Soundbar Akai Asb-29 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Soundbar Akai Asb-29 za kwotę 589.94 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 58.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Soundbar Akai Asb-29 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Soundbar Akai Asb-29, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Soundbar Akai Asb-29 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Dell AX510.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Soundbar Akai Asb-29?

Najtaniej Soundbar Akai Asb-29 można było kupić za 545.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-06.

🏷️ Jaka jest cena Soundbar Akai Asb-29 aktualnie?

Aktualna cena Soundbar Akai Asb-29 wynosi 589.94 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-11.

🗣️️ Jakie są opinie o Soundbar Akai Asb-29?

Według serwisu Ceneo, Soundbar Akai Asb-29 posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Polk Audio SIGNA S2 czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.