Historia ceny i opinie o Sony WF-C500 Pomarańczowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sony WF-C500 Pomarańczowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 237.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 38 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 4.02.2024.

Cena Sony WF-C500 Pomarańczowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sony WF-C500 Pomarańczowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sony WF-C500 Pomarańczowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99.99 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 237.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sony WF-C500 Pomarańczowy

Sony WF-C500 to pomarańczowe, dokanałowe słuchawki True Wireless, które są odporne na deszcz i pot, wyposażone w mikrofon oraz etui ładujące. Są kompaktowe i lekkie, idealne do noszenia przez cały dzień bez zmęczenia. Dzięki technologii Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) zapewniają wysokiej jakości dźwięk, który można spersonalizować za pomocą korektora w aplikacji Sony | Headphones Connect. Posiadają szybkie i stabilne połączenie Bluetooth ® oraz funkcję szybkiego parowania dla urządzeń z systemem Android i Windows 10. Bateria wystarcza na 10 godzin słuchania, a etui z funkcją ładowania dodaje kolejne 10 godzin, co daje łącznie 20 godzin słuchania.

Gdzie kupić Sony WF-C500 Pomarańczowy

Według naszych danych Sony WF-C500 Pomarańczowy można znaleźć w minimum 38 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sony WF-C500 Pomarańczowy za kwotę 237.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sony WF-C500 Pomarańczowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sony WF-C500 Pomarańczowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sony WF-C500 Pomarańczowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny realme Buds Air 3 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sony WF-C500 Pomarańczowy?

Najtaniej Sony WF-C500 Pomarańczowy można było kupić za 99.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Sony WF-C500 Pomarańczowy aktualnie?

Aktualna cena Sony WF-C500 Pomarańczowy wynosi 237.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Sony WF-C500 Pomarańczowy?

Według serwisu Ceneo, Sony WF-C500 Pomarańczowy posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny JBL Endurance RUN BT Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.