Historia ceny i opinie o Sony MDR-ZX310AP-W biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sony MDR-ZX310AP-W biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 57.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 85.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 31.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 4.02.2024.

Cena Sony MDR-ZX310AP-W biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sony MDR-ZX310AP-W biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sony MDR-ZX310AP-W biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 57 (wykryta w dniu: 2023-09-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 85. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sony MDR-ZX310AP-W biały

Sony MDR-ZX310AP-W biały to przewodowe słuchawki nauszne o dynamicznym brzmieniu, które pozwalają na zbliżenie się do świata muzyki. Konstrukcja zamknięta ogranicza przenikanie dźwięku na zewnątrz i zakłócenia z otoczenia, zapewniając lepszą reprodukcję basu i czystość dźwięku nawet przy dużej głośności. Duże, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne z mocnymi magnesami ferrytowymi gwarantują równowagę między mocnym uderzeniem perkusji a precyzją gitarowych solówek. Słuchawki wyposażone są w miniaturowy pilot i mikrofon na przewodzie, co umożliwia wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych z systemem Android lub iPhone. Sony zadbało również o design i wygodę użytkowania, oferując nieplączący się kabel i obrotowy mechanizm umożliwiający złożenie słuchawek na płasko, co znacznie ułatwia ich przechowywanie i transport. Dodatkowo, słuchawki posiadają funkcję regulacji głośności, co jeszcze bardziej zwiększa ich użyteczność.

Gdzie kupić Sony MDR-ZX310AP-W biały

Według naszych danych Sony MDR-ZX310AP-W biały można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sony MDR-ZX310AP-W biały za kwotę 85 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sony MDR-ZX310AP-W biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sony MDR-ZX310AP-W biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 31 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sony MDR-ZX310AP-W biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny SUPERLUX HD681F.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sony MDR-ZX310AP-W biały?

Najtaniej Sony MDR-ZX310AP-W biały można było kupić za 57 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-16.

🏷️ Jaka jest cena Sony MDR-ZX310AP-W biały aktualnie?

Aktualna cena Sony MDR-ZX310AP-W biały wynosi 85 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Sony MDR-ZX310AP-W biały?

Według serwisu Ceneo, Sony MDR-ZX310AP-W biały posiada 31 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny ISK HP2011 czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.