Historia ceny i opinie o Sokowirówka Sencor SJE 741SS

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Sencor SJE 741SS był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 129.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 179.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 13.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Sokowirówka Sencor SJE 741SS

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Sencor SJE 741SS. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Sencor SJE 741SS, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 129.99 (wykryta w dniu: 2023-11-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 179.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Sokowirówka Sencor SJE 741SS

Według naszych danych Sokowirówka Sencor SJE 741SS można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Sencor SJE 741SS za kwotę 179.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Sencor SJE 741SS Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Sencor SJE 741SS, to w serwisie Ceneo znajdziesz 13 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Sencor SJE 741SS w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka Bomann AE 1917 CB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Sencor SJE 741SS?

Najtaniej Sokowirówka Sencor SJE 741SS można było kupić za 129.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-22.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Sencor SJE 741SS aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Sencor SJE 741SS wynosi 179.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Sencor SJE 741SS?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Sencor SJE 741SS posiada 13 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Sokowirówka OPTIMUM RK-0660.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.