Historia ceny i opinie o Sokowirówka Germin MAX-1100-W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Germin MAX-1100-W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 45.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 225.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 222.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Sokowirówka Germin MAX-1100-W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Germin MAX-1100-W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Germin MAX-1100-W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 45 (wykryta w dniu: 2022-10-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 225. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sokowirówka Germin MAX-1100-W

Sokowirówka Germin MAX-1100-W jest wyposażona w mocny silnik o mocy 1100W i prędkości obrotów 23000/min, co pozwala na wydajne wyciskanie soku z owoców i warzyw. Urządzenie posiada dwa biegi silnika oraz tryb turbo, co umożliwia regulację prędkości w zależności od potrzeb. Pojemnik na sok ma pojemność 1 litra, a pojemnik na miąższ jest dwulitrowy, co pozwala na przygotowanie większej ilości soku bez konieczności opróżniania pojemnika. Sokowirówka ma duży otwór na całe owoce, co ułatwia ich wkładanie i zmniejsza potrzebę ich wcześniejszego krojenia. Urządzenie jest wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej i posiada elegancki dzbanek na sok. Sokowirówka jest zabezpieczona przed przegrzaniem oraz posiada wyłącznik bezpieczeństwa, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Dodatkowym atutem jest system More Juice, który zwiększa ilość wyciśniętego soku oraz stabilna podstawa antypoślizgowa. W zestawie znajduje się instrukcja w języku polskim.

Gdzie kupić Sokowirówka Germin MAX-1100-W

Według naszych danych Sokowirówka Germin MAX-1100-W można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Germin MAX-1100-W za kwotę 225 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Germin MAX-1100-W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Germin MAX-1100-W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 222 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Germin MAX-1100-W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Elektryczny Parowy Piekarnik Amica ED37614B X-TYPE STEAM.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Germin MAX-1100-W?

Najtaniej Sokowirówka Germin MAX-1100-W można było kupić za 45 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-15.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Germin MAX-1100-W aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Germin MAX-1100-W wynosi 225 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Germin MAX-1100-W?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Germin MAX-1100-W posiada 222 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Urządzenie wielofunkcyjne Multicooker Philips HD3037/70.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.