Historia ceny i opinie o Sokowirówka Eldom SK9S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Eldom SK9S był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 184.67.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 215.81.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 99.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Sokowirówka Eldom SK9S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Eldom SK9S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Eldom SK9S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 184.67 (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 215.81. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Sokowirówka Eldom SK9S

Sokowirówka Eldom SK9S to nowoczesne urządzenie, które wyróżnia się mocą 700W i dwoma biegami, pozwalającymi na dostosowanie prędkości obrotów do rodzaju wykonywanego soku. Pojemność pojemnika na sok wynosi 1 litr, a szeroki komin umożliwia wkładanie całych owoców i warzyw. Obudowa wykonana jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej, co nadaje elegancki wygląd i zapewnia trwałość. Sito skutecznie filtruje sok, a zabezpieczenia przed przegrzaniem i uruchomieniem bez pokrywy gwarantują bezpieczne użytkowanie. Dodatkowo gumowe nóżki z przyssawkami zapewniają stabilność sokowirówki. Urządzenie wyróżnia się także dużą średnicą dozownika oraz przejrzystą pokrywą górną, co ułatwia kontrolę procesu robienia soku. Sokowirówka Eldom SK9S to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wydajność i nowatorskie rozwiązania.

Gdzie kupić Sokowirówka Eldom SK9S

Według naszych danych Sokowirówka Eldom SK9S można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Sokowirówka Eldom SK9S za kwotę 215.81 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 21.58 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Sokowirówka Eldom SK9S Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Eldom SK9S, to w serwisie Ceneo znajdziesz 99 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Eldom SK9S w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka BRAUN J500WH.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Eldom SK9S?

Najtaniej Sokowirówka Eldom SK9S można było kupić za 184.67 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Eldom SK9S aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Eldom SK9S wynosi 215.81 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Eldom SK9S?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Eldom SK9S posiada 99 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Sokowirówka Sencor SJE 1055SS.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.