Historia ceny i opinie o Sokowirówka Eldom SK9S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Eldom SK9S był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 184.67 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 209 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 99opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Sokowirówka Eldom SK9S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Eldom SK9S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Eldom SK9S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 184.67 zł (wykryta w dniu: 2022-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-23) wynosi 209 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Sokowirówka Eldom SK9S

Według naszych danych Sokowirówka Eldom SK9S można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Sokowirówka Eldom SK9S Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Sokowirówka Eldom SK9S, to w serwisie Ceneo znajdziesz 99 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Sokowirówka Eldom SK9S w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Canon EOS 2000D + EF-S 18-55mm F3.5-5.6 IS II + Torba + Karta.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Eldom SK9S?

Najtaniej Sokowirówka Eldom SK9S można było kupić za 184.67 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Eldom SK9S aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Eldom SK9S wynosi 209 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Eldom SK9S?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Eldom SK9S posiada 99 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.