Historia ceny i opinie o Sokowirówka Black&Decker BXJE200E

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Sokowirówka Black&Decker BXJE200E był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 385 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 1opinię w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Sokowirówka Black&Decker BXJE200E

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Sokowirówka Black&Decker BXJE200E. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Sokowirówka Black&Decker BXJE200E, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 385 zł (wykryta w dniu: 2023-02-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-23) wynosi 399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Sokowirówka Black&Decker BXJE200E

Według naszych danych Sokowirówka Black&Decker BXJE200E można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Sokowirówka Black&Decker BXJE200E Opinie

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka Eldom SK9S.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Sokowirówka Black&Decker BXJE200E?

Najtaniej Sokowirówka Black&Decker BXJE200E można było kupić za 385 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-26.

🏷️ Jaka jest cena Sokowirówka Black&Decker BXJE200E aktualnie?

Aktualna cena Sokowirówka Black&Decker BXJE200E wynosi 399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Sokowirówka Black&Decker BXJE200E?

Według serwisu Ceneo, Sokowirówka Black&Decker BXJE200E posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.