Historia ceny i opinie o Smilesonic UP White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smilesonic UP White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 381.81.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 428.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 58.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Smilesonic UP White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smilesonic UP White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smilesonic UP White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 381.81 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 428.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smilesonic UP White

Smilesonic UP White to elektryczna szczoteczka soniczna zasilana akumulatorowo, która gwarantuje najwyższy poziom higieny jamy ustnej. Wyposażona w inteligentny timer, trzy tryby pracy (Clean, White, Sensitive) oraz trzy zakresy ruchów główki czyszczącej, umożliwia dokładne czyszczenie zębów i dziąseł. Ergonomiczna rączka z imponującym designem, długi czas pracy baterii na jednym ładowaniu (2 miesiące) oraz 96 000 ruchów na minutę zapewniają wygodę i skuteczność użytkowania. W zestawie znajduje się etui podróżne, stabilny statyw do ładowania oraz 6 końcówek różnego typu, w tym wysokiej jakości końcówka DailyCare do codziennego szczotkowania, końcówki SupremeWhite do intensywnego wybielania oraz SensiTouch dla osób z nadwrażliwością zębów. Dodatkowo, model ten posiada końcówkę OrthoClean przeznaczoną dla osób noszących aparat ortodontyczny. Wskaźnik naładowania, przyciski zmiany trybu pracy oraz zakresów ruchów główki czyszczącej dopełniają funkcjonalność tego urządzenia.

Gdzie kupić Smilesonic UP White

Według naszych danych Smilesonic UP White można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smilesonic UP White za kwotę 428.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 42.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smilesonic UP White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smilesonic UP White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 58 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smilesonic UP White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B iO Series 8 White Alabaster.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smilesonic UP White?

Najtaniej Smilesonic UP White można było kupić za 381.81 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Smilesonic UP White aktualnie?

Aktualna cena Smilesonic UP White wynosi 428.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Smilesonic UP White?

Według serwisu Ceneo, Smilesonic UP White posiada 58 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Oral-B iO Series 9 White Alabaster Special Edition.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.