Historia ceny i opinie o Smilesonic UP Pink

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smilesonic UP Pink był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 381.81.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 428.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 58.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Smilesonic UP Pink

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smilesonic UP Pink. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smilesonic UP Pink, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 381.81 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 428.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smilesonic UP Pink

Smilesonic UP Pink to elektryczna szczoteczka soniczna zasilana akumulatorowo, która zapewnia najwyższy poziom higieny jamy ustnej. Wykonuje ruch soniczny z prędkością 96 000 ruchów na minutę, oferując trzy tryby pracy Clean, White i Sensitive. Posiada zaawansowane funkcje takie jak inteligentny timer, różne tryby czyszczenia oraz trzy zakresy ruchów główki czyszczącej. Ergonomiczna rączka z imponującym designem, wygodne przyciski zmiany trybu i zakresów ruchów główki czyszczącej, a także wskaźnik naładowania dopełniają jej funkcjonalności. Szczoteczka pracuje do 2 miesięcy na jednym ładowaniu, co zapewnia wygodę i praktyczność. W zestawie znajduje się etui podróżne, stabilny statyw do ładowania oraz 6 końcówek w tym wysokiej jakości końcówki DailyCare, intensywnie wybielające SupremeWhite, dokładnie opracowana SensiTouch dla osób z nadwrażliwością zębów oraz OrthoClean dedykowana osobom noszącym aparat ortodontyczny.

Gdzie kupić Smilesonic UP Pink

Według naszych danych Smilesonic UP Pink można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smilesonic UP Pink za kwotę 428.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 42.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smilesonic UP Pink Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smilesonic UP Pink, to w serwisie Ceneo znajdziesz 58 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smilesonic UP Pink w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oral-B IO 5 Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smilesonic UP Pink?

Najtaniej Smilesonic UP Pink można było kupić za 381.81 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Smilesonic UP Pink aktualnie?

Aktualna cena Smilesonic UP Pink wynosi 428.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Smilesonic UP Pink?

Według serwisu Ceneo, Smilesonic UP Pink posiada 58 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare DailyClean Seria 2100 HX3212/03.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.