Historia ceny i opinie o Smilesonic UP Pink

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smilesonic UP Pink był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 394.21 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 429 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 45opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Smilesonic UP Pink

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smilesonic UP Pink. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smilesonic UP Pink, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 394.21 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-20) wynosi 429 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Smilesonic UP Pink

Według naszych danych Smilesonic UP Pink można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Smilesonic UP Pink Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smilesonic UP Pink, to w serwisie Ceneo znajdziesz 45 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smilesonic UP Pink w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare DailyClean Seria 2100 HX3212/03.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smilesonic UP Pink?

Najtaniej Smilesonic UP Pink można było kupić za 394.21 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Smilesonic UP Pink aktualnie?

Aktualna cena Smilesonic UP Pink wynosi 429 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Smilesonic UP Pink?

Według serwisu Ceneo, Smilesonic UP Pink posiada 45 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.