Historia ceny i opinie o Smart TV Google Chromecast 4.0

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Smart TV Google Chromecast 4.0 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 168.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 220.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 30 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 264.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Smart TV Google Chromecast 4.0

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Smart TV Google Chromecast 4.0. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Smart TV Google Chromecast 4.0, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 168 (wykryta w dniu: 2022-12-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 220. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Smart TV Google Chromecast 4.0

Smart TV Google Chromecast 4.0 to odtwarzacz multimedialny, który oferuje łatwy i wygodny dostęp do usług Smart TV oraz aplikacji do oglądania filmów, seriali i słuchania muzyki dzięki zintegrowanej platformie Google TV. Urządzenie posiada złącze HDMI i obsługuje strumieniowe odtwarzanie wideo w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę oraz różne formaty HDR, zapewniając wysoką jakość obrazu. Łączność bezprzewodową gwarantują moduły WiFi 5 i Bluetooth, a dołączony pilot ułatwia obsługę. Google Chromecast 4.0 umożliwia zebranie treści z ulubionych platform streamingowych, jak Netflix czy Amazon Prime Video, w jednym miejscu, oferując także personalizowane rekomendacje. Urządzenie jest niewielkie, praktyczne i przystosowane do nowoczesnych potrzeb użytkowników.

Gdzie kupić Smart TV Google Chromecast 4.0

Według naszych danych Smart TV Google Chromecast 4.0 można znaleźć w minimum 30 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Smart TV Google Chromecast 4.0 za kwotę 220 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Smart TV Google Chromecast 4.0 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Smart TV Google Chromecast 4.0, to w serwisie Ceneo znajdziesz 264 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Smart TV Google Chromecast 4.0 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Myjka ciśnieniowa Karcher K5 Compact 1.630-750.0.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Smart TV Google Chromecast 4.0?

Najtaniej Smart TV Google Chromecast 4.0 można było kupić za 168 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-10.

🏷️ Jaka jest cena Smart TV Google Chromecast 4.0 aktualnie?

Aktualna cena Smart TV Google Chromecast 4.0 wynosi 220 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Smart TV Google Chromecast 4.0?

Według serwisu Ceneo, Smart TV Google Chromecast 4.0 posiada 264 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128GB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.