Historia ceny i opinie o Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 79.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 220.95.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 79.99 (wykryta w dniu: 2023-12-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 220.95. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny

Słuchawki Yamaha HPH-100 to przewodowe nauszne słuchawki o wysokiej jakości dźwięku i bogatej barwie, idealne dla miłośników muzyki i muzyków. Model charakteryzuje się dobrze zbalansowanymi niskimi i wysokimi tonami oraz komfortem użytkowania dzięki obracanym o 90 stopni muszlom i regulacji długości pałąka. Dodatkowo, jednostronny przewód o długości 2 metrów oraz pozłacane złącza zapewniają wygodę podłączenia do instrumentów muzycznych. Słuchawki dostępne są w dwóch kolorach - czarnym i białym - z logo Yamaha na obudowie, co dodaje im stylowego wyglądu. W zestawie znajduje się również standardowy adapter stereo 6,3 mm.

Gdzie kupić Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny

Według naszych danych Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny za kwotę 220.95 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 22.09 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Yamaha HPH-100 Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny?

Najtaniej Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny można było kupić za 79.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-13.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny wynosi 220.95 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Yamaha HPH-100 Czarny posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Philips SHC5200 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.