Historia ceny i opinie o Słuchawki Superlux HD-669 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Superlux HD-669 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 64.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 129.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 214.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5.02.2024.

Cena Słuchawki Superlux HD-669 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Superlux HD-669 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Superlux HD-669 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 64 (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-05) wynosi 129. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Superlux HD-669 Czarny

Słuchawki Superlux HD-669 Czarny to profesjonalne słuchawki nauszne, przewodowe, które wyróżniają się doskonałą konstrukcją tłumiącą dźwięki zewnętrzne, co czyni je idealnymi w środowisku o wysokim poziomie hałasu. Wysoka jakość dźwięku i wykonania sprawia, że są one cenione przez dźwiękowców. Wyposażone są w dwa odpinane kable o długości 1m i 3m oraz adapter jack 6,3mm i klips zabezpieczający przed niekontrolowanym wysunięciem się wtyczek. Parametry techniczne to: typ zamknięty dynamiczny, pasmo przenoszenia 10 Hz – 30 kHz, impedancja 56 Ohm, max. SPL 98 dB, moc 200 mW, waga 235 g, przewód 1m + 3m, złącze stereo mini-jack 1/8" + redukcja na stereo jack 1/4".

Gdzie kupić Słuchawki Superlux HD-669 Czarny

Według naszych danych Słuchawki Superlux HD-669 Czarny można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Superlux HD-669 Czarny za kwotę 129 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Superlux HD-669 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Superlux HD-669 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 214 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Superlux HD-669 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Soundcore Life Q35 Niebieski.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Superlux HD-669 Czarny?

Najtaniej Słuchawki Superlux HD-669 Czarny można było kupić za 64 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Superlux HD-669 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Superlux HD-669 Czarny wynosi 129 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Superlux HD-669 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Superlux HD-669 Czarny posiada 214 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Superlux HD681B.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.