Historia ceny i opinie o Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 115 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 11opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/20/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99.99 zł (wykryta w dniu: 2022-08-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-20) wynosi 115 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary

Według naszych danych Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary, to w serwisie Ceneo znajdziesz 11 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Motorola Escape 500 ANC Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary?

Najtaniej Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary można było kupić za 99.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-08-16.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary wynosi 115 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Sennheiser HD206 Czarno-Szary posiada 11 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.