Historia ceny i opinie o Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 350.49.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 459.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 37.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 350.49 (wykryta w dniu: 2023-08-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 459. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne

Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne to wysokiej jakości, przewodowe słuchawki nauszne stworzone przez firmę Pioneer DJ. Zaprojektowane z myślą o potrzebach profesjonalnych DJów, są odporne na deszcz i posiadają obrotowe muszle, co pozwala na wygodne użytkowanie w różnych pozycjach. Dzięki nowemu 40-mm przetwornikowi i zoptymalizowanemu obwodowi magnetycznemu, zapewniają czyste brzmienie bez zniekształceń, nawet przy wysokich głośnościach. Posiadają 4-żyłowy przewód skrętny z niezależną linią uziemienia, co poprawia separację kanałów i jakość dźwięku, a także komorę bass reflex dla głębokiego basu. Dodatkowo, przeszły rygorystyczne testy wytrzymałościowe wg standardu MIL-STD-810G, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne to doskonały wybór dla DJów szukających niezawodnych i wytrzymałych słuchawek o wysokiej jakości dźwięku.

Gdzie kupić Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne

Według naszych danych Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne za kwotę 459 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 45.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne, to w serwisie Ceneo znajdziesz 37 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Apple Beats Studio3 Biały (MX3Y2EEA).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne?

Najtaniej Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne można było kupić za 350.49 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-08-06.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne wynosi 459 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki Pioneer HDJ-X5-S Srebrne posiada 37 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Superlux HD685.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.