Historia ceny i opinie o Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 125 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 146 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3/17/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 125 zł (wykryta w dniu: 2022-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-03-17) wynosi 146 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski

Według naszych danych Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Apple iPhone 13 128GB Alpejska zieleń.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski?

Najtaniej Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski można było kupić za 125 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski wynosi 146 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-03-17.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki JVC HAS31BTA Niebieski posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.