Historia ceny i opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 249.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 67.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 199 (wykryta w dniu: 2022-11-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV)

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) to bezprzewodowe nauszne słuchawki z dużymi 40 mm przetwornikami, które zapewniają doskonałe brzmienie i komfortowe nauszniki, dzięki którym można słuchać muzyki przez długi czas bez uczucia zmęczenia. Słuchawki posiadają wbudowany akumulator, który zapewnia do 12 godzin ciągłego odtwarzania muzyki, a także obsługują najnowszy Bluetooth w wersji 4.2 o zasięgu 15 metrów. Dodatkowo mają wbudowany zestaw głośnomówiący z funkcją tłumienia dźwięków otoczenia, co pozwala na czystą rozmowę bez zakłóceń. Słuchawki wykonane są z ekologicznych materiałów, takich jak certyfikowane drewno, recyklingowane aluminium i tkanina Rewind. Mają składaną konstrukcję, co ułatwia przechowywanie i transport, a także nieplączący się przewód, który można odłączyć. Ich wyjątkowy design sprawia, że wyróżniają się na tle innych produktów audio. House of Marley to marka, która kontynuuje dziedzictwo Boba Marleya, promując jakość dźwięku i wykonania oraz wyjątkowy design, zgodnie z filozofią jej założyciela.

Gdzie kupić Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV)

Według naszych danych Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) za kwotę 249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 24.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV), to w serwisie Ceneo znajdziesz 67 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki Panasonic RP-HT010.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV)?

Najtaniej Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) można było kupić za 199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-11.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) wynosi 249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki House of Marley Positive Vibration 2 Wireless Srebrny (EM-JH133-SV) posiada 67 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Steelseries Arctis 7P+ (61471).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.