Historia ceny i opinie o Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 45.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 62.5.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 558.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 45 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 62.5. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne)

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 są bezprzewodowymi słuchawkami, które oferują wygodne, bezproblemowe użytkowanie z możliwością odbierania połączeń, wymiany wkładek do uszu oraz wykorzystania mikrofonu. Posiadają etui ładujące, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą w podróż, a 12-godzinna żywotność baterii zapewnia długotrwałe użytkowanie. Dzięki technologii Bluetooth 5.0 oferują szybkie i stabilne połączenie, a jednostka dźwiękowa 7,2mm z tłumieniem szumów DSP gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Słuchawki są intuicyjne w obsłudze - wystarczy je podnieść i włożyć do uszu, aby automatycznie się połączyć i zacząć słuchać muzyki lub prowadzić rozmowę. Możliwość przełączania między trybem mono a stereo pozwala na elastyczne korzystanie z obu słuchawek lub tylko jednej. Wyróżniają się na tle konkurencji prostotą użytkowania, długą żywotnością baterii oraz wysoką jakością dźwięku.

Gdzie kupić Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne)

Według naszych danych Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) za kwotę 62.5 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 6.25 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne), to w serwisie Ceneo znajdziesz 558 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor Samsung QE55Q80B QLED 55 cali 4K.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne)?

Najtaniej Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) można było kupić za 45 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) wynosi 62.5 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne)?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki dokanałowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 (Czarne) posiada 558 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Elektryczna szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare Prestige SenseIQ Seria 9900 HX9992/12.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.