Historia ceny i opinie o Słuchawki AKG K72 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Słuchawki AKG K72 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 179.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 189.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 36 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 65.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Słuchawki AKG K72 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Słuchawki AKG K72 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Słuchawki AKG K72 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 179.1 (wykryta w dniu: 2023-12-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 189. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Słuchawki AKG K72 Czarny

Słuchawki AKG K72 Czarny to przewodowe nauszne słuchawki od znanej marki AKG, które oferują wysoką jakość dźwięku i profesjonalizm w odwzorowywaniu dźwięków. Charakteryzują się obrotowymi muszlami i przystosowaniem do wielogodzinnego odsłuchu. Wygoda użytkowania, elegancki wygląd i przystępna cena to atuty, które pozwalają cieszyć się pełnym brzmieniem muzyki bez dużych nakładów finansowych. Szerokie pasmo przenoszenia i czułe przetworniki pozwalają na odkrywanie nowych niuansów dźwiękowych w ulubionych utworach. Zamknięta konstrukcja słuchawek zapewnia dobrą izolację dźwięków zewnętrznych, dając użytkownikom prywatną przestrzeń muzyczną bez zakłóceń.

Gdzie kupić Słuchawki AKG K72 Czarny

Według naszych danych Słuchawki AKG K72 Czarny można znaleźć w minimum 36 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Słuchawki AKG K72 Czarny za kwotę 189 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Słuchawki AKG K72 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Słuchawki AKG K72 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 65 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Słuchawki AKG K72 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Słuchawki JBL Tune 760NC Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Słuchawki AKG K72 Czarny?

Najtaniej Słuchawki AKG K72 Czarny można było kupić za 179.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-06.

🏷️ Jaka jest cena Słuchawki AKG K72 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Słuchawki AKG K72 Czarny wynosi 189 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Słuchawki AKG K72 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Słuchawki AKG K72 Czarny posiada 65 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Słuchawki Logitech G733 Lightspeed Niebieskie (981000943).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.