Historia ceny i opinie o SHAV Maszynka Golarka

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt SHAV Maszynka Golarka był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 177.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 205.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 727.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena SHAV Maszynka Golarka

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu SHAV Maszynka Golarka. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena SHAV Maszynka Golarka, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 177 (wykryta w dniu: 2023-12-10). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 205. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

SHAV Maszynka Golarka

Maszynka golarka SHAV to urządzenie zaprojektowane przez mężczyzn dla mężczyzn, które łączy w sobie estetykę i higienę z wygodą i bezpieczeństwem użytkowania. Działa na zasilanie akumulatorowo-sieciowe, wyposażona w trymer SHAV, idealny do golenia i stylizacji okolic intymnych, ale także innych części ciała. Posiada wymienne ostrza z technologią CutFREE, które zapewniają golenie bez zacięć i podrażnień, a także wodoodporność IPX5. Maszynka ma wbudowaną lampkę LED, stację dokującą i dwie wymienne nasadki na ostrze, a jej czas działania to aż 90 minut na jednym ładowaniu. Posiada certyfikaty CE i RoHS, a jej produkcja odbywa się z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje niezawodność i łatwość w utrzymaniu czystości.

Gdzie kupić SHAV Maszynka Golarka

Według naszych danych SHAV Maszynka Golarka można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując SHAV Maszynka Golarka za kwotę 205 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

SHAV Maszynka Golarka Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o SHAV Maszynka Golarka, to w serwisie Ceneo znajdziesz 727 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o SHAV Maszynka Golarka w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BRAUN BT5360.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena SHAV Maszynka Golarka?

Najtaniej SHAV Maszynka Golarka można było kupić za 177 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-10.

🏷️ Jaka jest cena SHAV Maszynka Golarka aktualnie?

Aktualna cena SHAV Maszynka Golarka wynosi 205 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o SHAV Maszynka Golarka?

Według serwisu Ceneo, SHAV Maszynka Golarka posiada 727 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny PANASONIC ER-GC53.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.