Historia ceny i opinie o SEYSSO Carbon Professional 2 szt.

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt SEYSSO Carbon Professional 2 szt. był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 598.5.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 759.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 447.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena SEYSSO Carbon Professional 2 szt.

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu SEYSSO Carbon Professional 2 szt.. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena SEYSSO Carbon Professional 2 szt., oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 598.5 (wykryta w dniu: 2023-10-29). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 759. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

SEYSSO Carbon Professional 2 szt.

SEYSSO Carbon Professional to elektryczna szczoteczka soniczna z akumulatorowym zasilaniem, doceniona Medalem Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT 2017. Posiada 3 programy o prędkościach do 96 000 drgań sonicznych na minutę, zapewniając dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Eleganckie, matowe wykończenie zapewnia wygodę użytkowania, a automatyczny timer pomaga w przestrzeganiu zalecanego czasu mycia zębów. Szczoteczka wyposażona jest w magnetyczne etui podróżne pełniące także funkcję ładowarki. Dynamic Cleaning Technology zapewnia dokładne czyszczenie nawet w trudno dostępnych miejscach, a dwie końcówki w zestawie umożliwiają wymianę i dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Gdzie kupić SEYSSO Carbon Professional 2 szt.

Według naszych danych SEYSSO Carbon Professional 2 szt. można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując SEYSSO Carbon Professional 2 szt. za kwotę 759 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 75.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

SEYSSO Carbon Professional 2 szt. Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o SEYSSO Carbon Professional 2 szt., to w serwisie Ceneo znajdziesz 447 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o SEYSSO Carbon Professional 2 szt. w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Bestway Basen Ze Stelażem 56466 549X274X122cm.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena SEYSSO Carbon Professional 2 szt.?

Najtaniej SEYSSO Carbon Professional 2 szt. można było kupić za 598.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-29.

🏷️ Jaka jest cena SEYSSO Carbon Professional 2 szt. aktualnie?

Aktualna cena SEYSSO Carbon Professional 2 szt. wynosi 759 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o SEYSSO Carbon Professional 2 szt.?

Według serwisu Ceneo, SEYSSO Carbon Professional 2 szt. posiada 447 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny PHILIPS Sonicare Let's Start HX6212/87.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.