Historia ceny i opinie o SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 322.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black

SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black to zestaw podwójny elektrycznych szczoteczek sonicznych zasilanych sieciowo-akumulatorowo, które wykonują ruch soniczny i skutecznie likwidują płytkę nazębną oraz osad na zębach, usuwając więcej bakterii niż tradycyjne szczoteczki manualne. W zestawie znajduje się również pasta do zębów SEYSSO Carbon Black, która doskonale radzi sobie z przebarwieniami. Szczoteczki posiadają trzy tryby pracy: Clean z 82 000 drgań sonicznych na minutę, Soft z 62 000 drgań sonicznych na minutę dla osób z nadwrażliwością oraz Massage również z 62 000 drgań sonicznych na minutę do masażu dziąseł. Mocny litowo-jonowy akumulator umożliwia na 6 tygodni używania bez ładowania, co daje aż 84 użycia. Dodatkowo, szczoteczki wyposażone są w podwójny timer z auto-timerem i 30-sekundowym interwałem, który automatycznie wyłącza się po 2 minutach i sygnalizuje zmianę ćwiartki uzębienia co 30 sekund, co pomaga w bardziej efektywnym czyszczeniu całej jamy ustnej. Technologia Dynamic Cleaning Technology (DCT) oparta na dynamicznym czyszczeniu zębów, pozwala na jeszcze lepsze rezultaty.

Gdzie kupić SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black

Według naszych danych SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 322 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare DiamondClean Seria 9000 HX9911/09.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black?

Najtaniej SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-20.

🏷️ Jaka jest cena SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black aktualnie?

Aktualna cena SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black?

Według serwisu Ceneo, SEYSSO Carbon Basic Zestaw 2x Szczoteczka Black posiada 322 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny ORAL- B PRO 500 JUNIOR.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.