Historia ceny i opinie o Samsung HW-Q800A Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Samsung HW-Q800A Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1999.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 34.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Samsung HW-Q800A Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Samsung HW-Q800A Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Samsung HW-Q800A Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1399 (wykryta w dniu: 2023-04-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 1999. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Samsung HW-Q800A Czarny

Samsung HW-Q800A Czarny to nowoczesny soundbar w zestawie z bezprzewodowym subwooferem aktywnym zapewniający doskonałe wrażenia dźwiękowe dzięki technologiom Dolby TrueHD, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus oraz DTS. Posiada łączną moc od 201W do 400W i oferuje wielokanałowy dźwięk przestrzenny w formacie 3.1.2, co umożliwia uzyskanie bogatego, przestrzennego i otaczającego dźwięku. Komunikacja z urządzeniami odbywa się przez Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay oraz HDMI 2.1, co daje szerokie możliwości podłączenia i sterowania. Soundbar łączy się harmonijnie z telewizorami QLED za pomocą technologii Q-Symphony, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie dźwięku do obrazu. Urządzenie posiada złącza HDMI, HDMI ARC oraz wejście optyczne, co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem do domowego centrum rozrywki.

Gdzie kupić Samsung HW-Q800A Czarny

Według naszych danych Samsung HW-Q800A Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Samsung HW-Q800A Czarny za kwotę 1999 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 199.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Samsung HW-Q800A Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Samsung HW-Q800A Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Samsung HW-Q800A Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung HW-Q600A Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Samsung HW-Q800A Czarny?

Najtaniej Samsung HW-Q800A Czarny można było kupić za 1399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-06.

🏷️ Jaka jest cena Samsung HW-Q800A Czarny aktualnie?

Aktualna cena Samsung HW-Q800A Czarny wynosi 1999 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Samsung HW-Q800A Czarny?

Według serwisu Ceneo, Samsung HW-Q800A Czarny posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 11 Pro 512GB Gwiezdna Szarość.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.