Historia ceny i opinie o Samsung HW-A550 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Samsung HW-A550 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Samsung HW-A550 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Samsung HW-A550 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Samsung HW-A550 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Samsung HW-A550 Czarny

Samsung HW-A550 Czarny to soundbar z bezprzewodowym aktywnym subwooferem oferujący przestrzenny dźwięk i głęboki bas dzięki systemowi 2.1 kanałów, komunikacji przez Bluetooth, HDMI 2.1 oraz USB. Posiada dekodery dźwięku Dolby Digital i wejście optyczne, a łączna moc zestawu wynosi od 401W. Urządzenie wyposażone jest w funkcję wzmocnienia basów oraz standard Dolby Digital/DTS Virtual:X, co pozwala na cieszenie się dźwiękiem kinowej jakości w domowym zaciszu. Inteligentny Dźwięk dostosowuje brzmienie do oglądanych treści, zapewniając optymalne wrażenia dźwiękowe.

Gdzie kupić Samsung HW-A550 Czarny

Według naszych danych Samsung HW-A550 Czarny może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Samsung HW-A550 Czarny za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Samsung HW-A550 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Samsung HW-A550 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Samsung HW-A550 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny LG 50UP75003LF.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Samsung HW-A550 Czarny?

Najtaniej Samsung HW-A550 Czarny można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Samsung HW-A550 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Samsung HW-A550 Czarny wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Samsung HW-A550 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Samsung HW-A550 Czarny posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ungaro Pour Homme Iii Woda Toaletowa 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.