Historia ceny i opinie o Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 95.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 100.59.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 95 (wykryta w dniu: 2023-07-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 100.59. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER

Według naszych danych Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER za kwotę 100.59 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.06 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hermes Eau De Pamplemousse Rose Woda Kolońska 100 ml TESTER.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Najtaniej Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER można było kupić za 95 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-26.

🏷️ Jaka jest cena Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER aktualnie?

Aktualna cena Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER wynosi 100.59 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER?

Według serwisu Ceneo, Rochas L'Homme Woda Toaletowa 100 ml TESTER posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Bottega Veneta Pour Homme Woda Toaletowa 90 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.