Historia ceny i opinie o Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 189.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 189.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 189 (wykryta w dniu: 2023-06-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 189. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx

Według naszych danych Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx za kwotę 189 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz TurboTronic TTVS777 Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx?

Najtaniej Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx można było kupić za 189 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-21.

🏷️ Jaka jest cena Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx aktualnie?

Aktualna cena Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx wynosi 189 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx?

Według serwisu Ceneo, Robot World Akumulator dla iRobot Roomba 6xx posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Rowenta AC4461.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.