Historia ceny i opinie o Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2307.64.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2799.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 4.02.2024.

Cena Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2307.64 (wykryta w dniu: 2023-12-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-04) wynosi 2799.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana

Według naszych danych Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana za kwotę 2799.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 280.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana Opinie

Sprawdź również historia ceny Robot kuchenny KitchenAid Heavy Duty 5KSM70JPXECU Grafitowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana?

Najtaniej Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana można było kupić za 2307.64 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-14.

🏷️ Jaka jest cena Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana aktualnie?

Aktualna cena Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana wynosi 2799.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-04.

🗣️️ Jakie są opinie o Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana?

Według serwisu Ceneo, Robot kuchenny Cecotec Mambo Touch Habana posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Robot kuchenny Bomann KM 6010 CB czerwony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.