Historia ceny i opinie o Roborock Q7 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Roborock Q7 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1179.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1399.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Roborock Q7 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Roborock Q7 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Roborock Q7 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1179 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 1399. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Roborock Q7 Biały

Według naszych danych Roborock Q7 Biały można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Roborock Q7 Biały za kwotę 1399 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 139.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Roborock Q7 Biały Opinie

Sprawdź również historia ceny Dreame Robot Sprzątający Z Mopem Bot W10.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Roborock Q7 Biały?

Najtaniej Roborock Q7 Biały można było kupić za 1179 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena Roborock Q7 Biały aktualnie?

Aktualna cena Roborock Q7 Biały wynosi 1399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Roborock Q7 Biały?

Według serwisu Ceneo, Roborock Q7 Biały posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Bass BH10325 Niebieski.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.