Historia ceny i opinie o Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2043.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2699.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 21.02.2024.

Cena Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2043 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-21) wynosi 2699. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy

Według naszych danych Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy za kwotę 2699 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 269.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Skiddou Nasjo Nomadic Dream Głęboko Spacerowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy?

Najtaniej Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy można było kupić za 2043 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy aktualnie?

Aktualna cena Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy wynosi 2699 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy?

Według serwisu Ceneo, Roan Bass Next Ocean Mood Głęboko Spacerowy posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Adamex Belissa Głęboko Spacerowy PS-64.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.