Historia ceny i opinie o REMINGTON Stylist HC450

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON Stylist HC450 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 115.63.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 171.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 12.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.01.2024.

Cena REMINGTON Stylist HC450

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON Stylist HC450. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON Stylist HC450, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 115.63 (wykryta w dniu: 2023-07-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-10) wynosi 171. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić REMINGTON Stylist HC450

Według naszych danych REMINGTON Stylist HC450 można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON Stylist HC450 za kwotę 171 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON Stylist HC450 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o REMINGTON Stylist HC450, to w serwisie Ceneo znajdziesz 12 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o REMINGTON Stylist HC450 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral B D100 Blue Sensitive.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON Stylist HC450?

Najtaniej REMINGTON Stylist HC450 można było kupić za 115.63 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-16.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON Stylist HC450 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON Stylist HC450 wynosi 171 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-10.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON Stylist HC450?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON Stylist HC450 posiada 12 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny BaByliss C271E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.