Historia ceny i opinie o REMINGTON ProPower Titanum HC7170

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON ProPower Titanum HC7170 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 119.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 137.89.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 34.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena REMINGTON ProPower Titanum HC7170

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON ProPower Titanum HC7170. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON ProPower Titanum HC7170, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 119 (wykryta w dniu: 2024-02-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-09) wynosi 137.89. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

REMINGTON ProPower Titanum HC7170

Maszynka do włosów REMINGTON ProPower Titanum HC7170 to zaawansowane urządzenie, które pozwala na dokładne przycinanie włosów w domowym zaciszu. Wyposażona w silnik Pro Power o podwójnej wydajności oraz ostrza AccuAngle ustawione pod kątem 42 stopni, maszynka zapewnia profesjonalne wyniki. Dzięki 17 ustawieniom długości od 1 do 44 mm, umożliwia precyzyjną stylizację zarówno brody, jak i krótkiego zarostu. Akumulator litowy pozwala na 90 minut bezprzewodowej pracy, a czas ładowania wynosi tylko 4 godziny. Urządzenie posiada również funkcję szybkiego ładowania, odłączany przewód oraz możliwość mycia pod wodą, co ułatwia utrzymanie higieny. Cechuje się eleganckim czarnym kolorem i nowoczesnym designem.

Gdzie kupić REMINGTON ProPower Titanum HC7170

Według naszych danych REMINGTON ProPower Titanum HC7170 można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON ProPower Titanum HC7170 za kwotę 137.89 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 13.79 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON ProPower Titanum HC7170 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o REMINGTON ProPower Titanum HC7170, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o REMINGTON ProPower Titanum HC7170 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BaBylissMEN MT726E Titanium Multi.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON ProPower Titanum HC7170?

Najtaniej REMINGTON ProPower Titanum HC7170 można było kupić za 119 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-01.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON ProPower Titanum HC7170 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON ProPower Titanum HC7170 wynosi 137.89 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-09.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON ProPower Titanum HC7170?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON ProPower Titanum HC7170 posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Golarka Xiaomi Uniblade Trimmer X300 Czarna.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.