Historia ceny i opinie o REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 219.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 419.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 24.01.2024.

Cena REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 219.99 (wykryta w dniu: 2023-09-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 419.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8

Według naszych danych REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 za kwotę 419.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 42.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 Opinie

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Sencor SOC 4201GD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8?

Najtaniej REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 można było kupić za 219.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-21.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 wynosi 419.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON PROLUXE YOU CI98X8 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B iO 8S black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.