Historia ceny i opinie o REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 89.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 111.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.01.2024.

Cena REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 89 (wykryta w dniu: 2023-10-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-07) wynosi 111. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519

Według naszych danych REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 za kwotę 111 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna Oral-B Vitality 100 Niebieska + 4 końcówki prec..

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519?

Najtaniej REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 można było kupić za 89 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-08.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 wynosi 111 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-07.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON Pro Spiral Curl CI5519 posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Berdsen Końcówki Do Szczoteczki Sonicznej Białe 8 szt..

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.