Historia ceny i opinie o REMINGTON Edge PG6030

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON Edge PG6030 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 75.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 109.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 43.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena REMINGTON Edge PG6030

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON Edge PG6030. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON Edge PG6030, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 75 (wykryta w dniu: 2023-12-30). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 109. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

REMINGTON Edge PG6030

Urządzenie Remington Edge PG6030 to akumulatorowy trymer, który umożliwia pielęgnację zarówno włosów na głowie, jak i w nosie, uszach czy brwiach. Posiada ostrza z powłoką tytanową, które są samoostrzące i gwarantują doskonały efekt strzyżenia. Zestaw zawiera 2 nakładki grzebieniowe o długości 1-20 mm, szeroką końcówkę trymera, precyzyjny trymer 0.2 mm, mini folię golącą oraz trymer do nosa, uszu i brwi. Czas pracy akumulatora wynosi 40 minut, a głowice i ostrza można myć pod bieżącą wodą. Urządzenie posiada wskaźnik ładowania i jest przeznaczone zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Wyposażenie obejmuje zasilacz, bazę ładującą oraz końcówki trymera, a kolor urządzenia to elegancki czarny.

Gdzie kupić REMINGTON Edge PG6030

Według naszych danych REMINGTON Edge PG6030 można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON Edge PG6030 za kwotę 109 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON Edge PG6030 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o REMINGTON Edge PG6030, to w serwisie Ceneo znajdziesz 43 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o REMINGTON Edge PG6030 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lafe STR001.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON Edge PG6030?

Najtaniej REMINGTON Edge PG6030 można było kupić za 75 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-30.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON Edge PG6030 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON Edge PG6030 wynosi 109 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON Edge PG6030?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON Edge PG6030 posiada 43 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny Humanas BB01RED.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.