Historia ceny i opinie o REMINGTON Delicates&Body BHT250

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON Delicates&Body BHT250 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 76.62.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 103.29.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 24.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena REMINGTON Delicates&Body BHT250

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON Delicates&Body BHT250. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON Delicates&Body BHT250, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 76.62 (wykryta w dniu: 2023-11-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 103.29. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

REMINGTON Delicates&Body BHT250

REMINGTON Delicates&Body BHT250 to akumulatorowy trymer do ciała i miejsc intymnych przeznaczony dla mężczyzn. Posiada zaokrąglone ostrza ze stali nierdzewnej, które zapobiegają zacięciom oraz ostrze Trim-Shave-Technology o długości cięcia 0,2 mm, zapewniając skuteczne i precyzyjne strzyżenie. Trymer jest wodoodporny, co umożliwia jego stosowanie na sucho i mokro oraz mycie pod bieżącą wodą. Pracuje na jednym naładowaniu przez 60 minut, a wskaźnik stanu baterii informuje o poziomie naładowania. Delicates&Body BHT250 oferuje pełną kontrolę nad rezultatem pracy dzięki trzem stałym grzebieniom o długości 2, 4 i 6 mm. Jego smukła i lekka konstrukcja ułatwia przycinanie, a 100% wodoszczelność znacznie zwiększa wygodę użytkowania.

Gdzie kupić REMINGTON Delicates&Body BHT250

Według naszych danych REMINGTON Delicates&Body BHT250 można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON Delicates&Body BHT250 za kwotę 103.29 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.33 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON Delicates&Body BHT250 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o REMINGTON Delicates&Body BHT250, to w serwisie Ceneo znajdziesz 24 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o REMINGTON Delicates&Body BHT250 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny BaBylissMEN E977E Carbon Steel.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON Delicates&Body BHT250?

Najtaniej REMINGTON Delicates&Body BHT250 można było kupić za 76.62 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-22.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON Delicates&Body BHT250 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON Delicates&Body BHT250 wynosi 103.29 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON Delicates&Body BHT250?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON Delicates&Body BHT250 posiada 24 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Suszarko-lokówka Revlon One-Step RVDR5222E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.