Historia ceny i opinie o REMINGTON ColourCut HC5035

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt REMINGTON ColourCut HC5035 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 71.94.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 84.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 55.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena REMINGTON ColourCut HC5035

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu REMINGTON ColourCut HC5035. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena REMINGTON ColourCut HC5035, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 71.94 (wykryta w dniu: 2023-10-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 84.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

REMINGTON ColourCut HC5035

REMINGTON ColourCut HC5035 to maszynka do strzyżenia włosów z ostrzami ze stali nierdzewnej, która jest zasilana sieciowo i posiada 9 ustawień długości strzyżenia od 0,5 mm do 25 mm. Urządzenie to jest wyposażone w samoostrzące się ostrza, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką trwałością i długim okresem wydajnej pracy. Maszynka ma mechanizm regulacji długości strzyżenia, co umożliwia precyzyjne dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. W zestawie znajduje się również grzebień, nożyczki i szczotka czyszcząca, co ułatwia użytkowanie i utrzymanie urządzenia w czystości. Dodatkowo, maszynka jest wyposażona w 9 kolorowych grzebieni, które pozwalają na łatwy wybór długości strzyżenia i ułatwiają organizację akcesoriów. Jest to idealne urządzenie dla osób szukających niezawodnego i wygodnego sprzętu do strzyżenia włosów w domowym zaciszu.

Gdzie kupić REMINGTON ColourCut HC5035

Według naszych danych REMINGTON ColourCut HC5035 można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując REMINGTON ColourCut HC5035 za kwotę 84.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 8.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

REMINGTON ColourCut HC5035 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o REMINGTON ColourCut HC5035, to w serwisie Ceneo znajdziesz 55 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o REMINGTON ColourCut HC5035 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Series 3000 BT3206/14.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena REMINGTON ColourCut HC5035?

Najtaniej REMINGTON ColourCut HC5035 można było kupić za 71.94 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-13.

🏷️ Jaka jest cena REMINGTON ColourCut HC5035 aktualnie?

Aktualna cena REMINGTON ColourCut HC5035 wynosi 84.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o REMINGTON ColourCut HC5035?

Według serwisu Ceneo, REMINGTON ColourCut HC5035 posiada 55 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Poduszka Masująca Do Karku I Szyi CHM8028.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.