Historia ceny i opinie o Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 693.7.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 875.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 7.02.2024.

Cena Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 693.7 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 875. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5

Według naszych danych Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 za kwotę 875 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 87.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sony ICD-UX570 czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5?

Najtaniej Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 można było kupić za 693.7 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 aktualnie?

Aktualna cena Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 wynosi 875 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5?

Według serwisu Ceneo, Rejestrator dźwięku PCM OM SYSTEM LS-P5 posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Sony ICD-PX240.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.