Historia ceny i opinie o realme Watch 2 Pro Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt realme Watch 2 Pro Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 188.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 589.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 25.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena realme Watch 2 Pro Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu realme Watch 2 Pro Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena realme Watch 2 Pro Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 188 (wykryta w dniu: 2023-03-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 589. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

realme Watch 2 Pro Czarny

Realme Watch 2 Pro to smartwatch przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, który łączy w sobie nowoczesny design z zaawansowanymi funkcjami. Wyposażony w Bluetooth, duży 1,75-calowy ekran i pojemną baterię 390mAh, oferuje długi czas pracy na jednym ładowaniu nawet do dwóch tygodni. Jest kompatybilny z systemem Android i iOS, posiada moduł GPS oraz jest wodoodporny. Dodatkowo, zawiera pulsometr, pomiar poziomu natlenienia krwi oraz inne funkcje prozdrowotne, które pozwalają na stały monitoring stanu zdrowia użytkownika. Z 90 trybami sportowymi do wyboru, użytkownik może dostosować trening do swoich potrzeb, mierząc puls, spalone kalorie, liczbę kroków i przebyte kilometry. Zegarek posiada silikonowy pasek, co zapewnia komfort noszenia, a dzięki autonomicznemu modułowi GPS, może być używany bez konieczności zabierania ze sobą smartfona.

Gdzie kupić realme Watch 2 Pro Czarny

Według naszych danych realme Watch 2 Pro Czarny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując realme Watch 2 Pro Czarny za kwotę 589 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 58.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

realme Watch 2 Pro Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o realme Watch 2 Pro Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 25 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o realme Watch 2 Pro Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oclean X PRO granatowa.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena realme Watch 2 Pro Czarny?

Najtaniej realme Watch 2 Pro Czarny można było kupić za 188 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-21.

🏷️ Jaka jest cena realme Watch 2 Pro Czarny aktualnie?

Aktualna cena realme Watch 2 Pro Czarny wynosi 589 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o realme Watch 2 Pro Czarny?

Według serwisu Ceneo, realme Watch 2 Pro Czarny posiada 25 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Realme narzo 50 4/128GB Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.