Historia ceny Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP) był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 10439.1 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 10566.46 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6/29/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 10439.1 zł (wykryta w dniu: 2022-03-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-06-29) wynosi 10566.46 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP)

Według naszych danych Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP) można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP)

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP), to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5.

Sprawdź również historia ceny Projektor laserowy Samsung The Premiere LSP7T SP-LSP7TFAXXH (UST, DLP).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP)?

Najtaniej Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP) można było kupić za 10439.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-03-21.

🏷️ Jaka jest cena Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP) aktualnie?

Aktualna cena Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP) wynosi 10566.46 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-06-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP)?

Według serwisu Ceneo, Projektor laserowy Optoma CinemaX P2 (UST, DLP) posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.