Historia ceny i opinie o PreSonus StudioLive 32S

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PreSonus StudioLive 32S był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 14255.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 16199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena PreSonus StudioLive 32S

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PreSonus StudioLive 32S. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PreSonus StudioLive 32S, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 14255 (wykryta w dniu: 2023-12-28). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 16199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić PreSonus StudioLive 32S

Według naszych danych PreSonus StudioLive 32S można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując PreSonus StudioLive 32S za kwotę 16199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 1619.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

PreSonus StudioLive 32S Opinie

Sprawdź również historia ceny Dna Mc04X.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PreSonus StudioLive 32S?

Najtaniej PreSonus StudioLive 32S można było kupić za 14255 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-28.

🏷️ Jaka jest cena PreSonus StudioLive 32S aktualnie?

Aktualna cena PreSonus StudioLive 32S wynosi 16199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o PreSonus StudioLive 32S?

Według serwisu Ceneo, PreSonus StudioLive 32S posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Audac Mtx88.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.