Historia ceny i opinie o Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1989.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2249.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1989 (wykryta w dniu: 2023-07-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 2249. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence

Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence to urządzenie o klasie energetycznej B, w białym kolorze, z ładowaniem od frontu i kierunkiem otwierania drzwi na lewo. Prędkość wirowania wynosi 1400 obr./min., a ładowność do 9 kg, z wymiarami 59,9 cm szerokości, 84,5 cm wysokości i 60,7 cm głębokości. Wyposażona jest w funkcje opóźnienia startu pracy, czas do końca prania, wyświetlacz, pasek postępu programu, a także programy takie jak bawełna, wełna, szybki, pranie ręczne, płukanie i mieszane. Charakteryzuje się niezwykłą cichością pracy dzięki technologii ZEN i natężeniu hałasu poniżej 72dBA podczas wirowania, a także zastosowanymi technologiami Steam Refresh, FreshCare+, Steam Hygiene, dzięki którym ubrania pozostają świeże do 6 godzin po zakończeniu prania, a także dezynfekują się parą wodną, usuwając 99.9% bakterii. Posiada możliwość dodania prania po rozpoczęciu cyklu oraz technologię 6. Zmysł, która dopasowuje parametry prania do załadunku, zapewniając optymalne zużycie zasobów. Wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim cichą pracą, nowoczesnymi technologiami oraz wygodą użytkowania.

Gdzie kupić Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence

Według naszych danych Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence za kwotę 2249 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 224.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Samsung AddWash WW90T754ABH.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence?

Najtaniej Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence można było kupić za 1989 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-01.

🏷️ Jaka jest cena Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence aktualnie?

Aktualna cena Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence wynosi 2249 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence?

Według serwisu Ceneo, Pralka Whirlpool W7 W945WB PL Supreme Silence posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Apple iPhone 6S 32GB Srebrny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.