Historia ceny i opinie o Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1727.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 36.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1399 (wykryta w dniu: 2022-12-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 1727. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL

Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL to zaawansowane urządzenie o klasie energetycznej B, posiadające białą obudowę i ładowane od frontu z drzwiami otwieranymi na lewo. Oferuje prędkość wirowania na poziomie 1351 obr./min. i ładowność do 9 kg, przy wymiarach 60 cm szerokości, 85 cm wysokości i 63 cm głębokości. Wyróżnia się funkcjami takimi jak odświeżanie parowe, wyświetlacz, regulacja prędkości wirowania, wskaźnik czasu do końca programu, kontrola ilości piany, automatyka wagowa oraz pasek postępu programu. Posiada szeroki wachlarz programów, w tym dla bawełny, delikatnych tkanin, kołder, syntetyków, wełny, jedwabiu, pościeli, program szybki, Eco 40°, płukanie, wirowanie, mieszane oraz odświeżanie parowe. Stosowane technologie to 6-ty Zmysł, AutoDose, FreshCare+, które zapewniają efektywność działania i oszczędność zasobów (woda, energia, czas, detergent). Urządzenie zużywa 50 litrów wody na cykl. Pralka wyróżnia się technologią FreshCare+, która utrzymuje świeżość ubrań do 6 godzin po praniu oraz programem Steam Refresh, który w 20 minut odświeża i wygładza zagniecenia bez konieczności ponownego prania. Dodatkowo, posiada cichy i energooszczędny silnik indukcyjny oraz funkcję odplamiania Clean+ z trzema poziomami czyszczenia.

Gdzie kupić Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL

Według naszych danych Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL za kwotę 1727 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 172.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL, to w serwisie Ceneo znajdziesz 36 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Samsung Eco Bubble WW8NK52E3PW.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL?

Najtaniej Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL można było kupić za 1399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-16.

🏷️ Jaka jest cena Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL aktualnie?

Aktualna cena Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL wynosi 1727 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL?

Według serwisu Ceneo, Pralka Whirlpool FFD 9458 BSV PL posiada 36 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Amica TWA1T610DLS.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.