Historia ceny i opinie o Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1219.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1449.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1219 (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1449. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL

Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL to nowoczesne urządzenie o klasie energetycznej B, które umożliwia ładowanie od frontu z lewostronnym otwieraniem drzwi. Oferuje prędkość wirowania do 1200 obr./min. i ładowność 9 kg, a jej wymiary to 59,5 cm szerokości, 85 cm wysokości i 63 cm głębokości. Pralka wyróżnia się funkcją opóźnienia startu pracy, wyświetlaczem, regulacją prędkości wirowania, zabezpieczeniem przed otwarciem, kontrolą ilości piany, automatyką wagową i kontrolą zrównoważenia wsadu. Posiada bogaty zestaw programów, w tym bawełna, delikatne, kołdry, sport, syntetyki, wełna, program szybki, Eco 60°, Eco 40°, płukanie, wirowanie, 20 stopni, mieszane i odświeżanie parowe. Dzięki zastosowanej technologii 6-ty Zmysł, FreshCare oraz SoftMove™, pralka automatycznie dopasowuje parametry prania do załadunku, oszczędzając wodę, energię, czas i detergent oraz chroni delikatne tkaniny, zapewniając im dłuższą żywotność. Funkcja 'zatrzymaj i dodaj pranie' umożliwia dodanie zapomnianych elementów garderoby bez zmniejszania efektywności prania. Pralka zużywa 50 litrów wody na cykl.

Gdzie kupić Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL

Według naszych danych Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL za kwotę 1449 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 144.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka Electrolux EW8TN3372P.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL?

Najtaniej Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL można było kupić za 1219 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL aktualnie?

Aktualna cena Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL wynosi 1449 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL?

Według serwisu Ceneo, Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Pralka AEG LTN7C562P.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.