Historia ceny i opinie o Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1949.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2291.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1949 (wykryta w dniu: 2024-01-12). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 2291. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW

Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW o klasie energetycznej C i kolorze białym to urządzenie o kompaktowych wymiarach (szerokość 60 cm, wysokość 85 cm, głębokość 45,6 cm) z funkcją ładowania od frontu i kierunkiem otwierania drzwi na lewo. Posiada prędkość wirowania 1200 obr./min i ładowność 8 kg, co pozwala na wypranie większej ilości prania za jednym razem. Urządzenie oferuje szereg programów (m.in. Bawełna, Syntetyki, Wełna, Pościel, Szybki), funkcje (np. Opóźnienie startu pracy, Timer, Regulacja prędkości wirowania), wskaźniki czasu do końca programu oraz wyświetlacz. Zastosowane technologie AddWash, Eco Bubble, Diamond Drum, Hygiene Steam, Digital Inverter, Smart Check i VRT zapewniają niezawodne działanie, higieniczne pranie oraz energooszczędność, co przekłada się na niższe rachunki za prąd. Pralka zużywa 37 litrów wody na cykl. Wyróżnia się możliwością dodawania zapomnianych ubrań w trakcie prania dzięki funkcji AddWash oraz 20-letnią gwarancją na silnik dla urządzeń zakupionych po 1 lipca 2022 r.

Gdzie kupić Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW

Według naszych danych Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW za kwotę 2291 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 229.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Pralka LG F2WV9S8P2E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW?

Najtaniej Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW można było kupić za 1949 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-12.

🏷️ Jaka jest cena Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW aktualnie?

Aktualna cena Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW wynosi 2291 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW?

Według serwisu Ceneo, Pralka Samsung AddWash Slim WW8NK62E0RW posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Gorenje WHP82ES/PL.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.