Historia ceny i opinie o Pralka Radomet Pwr-12A Inox

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Pralka Radomet Pwr-12A Inox był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1648.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1649.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Pralka Radomet Pwr-12A Inox

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Pralka Radomet Pwr-12A Inox. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Pralka Radomet Pwr-12A Inox, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1648 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 1649. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Pralka Radomet Pwr-12A Inox

Według naszych danych Pralka Radomet Pwr-12A Inox można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Pralka Radomet Pwr-12A Inox za kwotę 1649 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 164.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Pralka Radomet Pwr-12A Inox Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Pralka Radomet Pwr-12A Inox, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Pralka Radomet Pwr-12A Inox w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Truelife P5 Wifi.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Pralka Radomet Pwr-12A Inox?

Najtaniej Pralka Radomet Pwr-12A Inox można było kupić za 1648 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Pralka Radomet Pwr-12A Inox aktualnie?

Aktualna cena Pralka Radomet Pwr-12A Inox wynosi 1649 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Pralka Radomet Pwr-12A Inox?

Według serwisu Ceneo, Pralka Radomet Pwr-12A Inox posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Pralka Indesit BTWB 7220P EU/N.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.