Historia ceny i opinie o Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 395.96.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 49.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149 (wykryta w dniu: 2023-10-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 395.96. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml

Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml to zmysłowa, nowoczesna kompozycja zapachowa, która łączy w sobie kultowe i paradoksalne akordy, przywołując skojarzenia z esencją wielowymiarowej kobiecej natury. Opracowana przez Francuskich mistrzów perfumiarstwa, woda perfumowana charakteryzuje się dominującymi nutami kwiatowymi neroli i jaśminu, z dodatkiem cennego absolutu neroli pozyskiwanego z pierwszych pąków kwiatów, co nadaje jej świeżą intensywność. Flakon w kształcie pochylonego trójkąta do wielokrotnego napełniana prezentuje się estetycznie, z kontrastującymi kolorami koralowym i czarnym oraz złotą pompką z kruczoczarną nakrętką. Zapach należy do grupy kwiatowo-ambrowej, z nutami głowy neroli i jaśminu, serca ambru i bazy piżma, podkreślając kobiecość i wyjątkowość produktu wśród konkurencji.

Gdzie kupić Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml

Według naszych danych Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml za kwotę 395.96 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 39.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 49 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml?

Najtaniej Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml można było kupić za 149 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-20.

🏷️ Jaka jest cena Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml aktualnie?

Aktualna cena Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml wynosi 395.96 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml?

Według serwisu Ceneo, Prada Paradoxe Woda Perfumowana 90Ml posiada 49 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Woda Toaletowa 100ml Tester.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.