Historia ceny i opinie o Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 289.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 293.55.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 289.99 (wykryta w dniu: 2022-12-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 293.55. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER

Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER to nowoczesna technologia zapachu dla mężczyzn, która pozwala przesuwać granice i dotrzeć do nieosiągalnych miejsc. Kompozycja zapachowa fougère ze skórzanymi nutami, otwiera się jasnymi cytrusowymi nutami bergamoty, lawendy i szałwii, a serce tętni eleganckimi akordami irysa i szafranu. Bazę stanowią nuty wetywerii, paczuli i piżma, które tworzą wyraziste, męskie połączenie. Flakon ma intensywny, granatowy odcień i czerwoną kropkę na atomizerze, symbolizującą czerwony księżyc, a czerwona linia pośrodku to kultowy symbol Prady. Woda perfumowana jest stworzona dla mężczyzny poszukiwacza przygód, który chce podkreślić swoją osobowość oryginalnym zapachem. Zapach został wprowadzony na rynek w 2021 roku.

Gdzie kupić Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER

Według naszych danych Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER za kwotę 293.55 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 29.36 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Carolina Herrera Bad Boy Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER?

Najtaniej Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER można było kupić za 289.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-06.

🏷️ Jaka jest cena Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER aktualnie?

Aktualna cena Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER wynosi 293.55 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER?

Według serwisu Ceneo, Prada Luna Rossa Ocean Woda Perfumowana 100 ml TESTER posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Gofrownica Tristar SA-3060.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.