Historia ceny i opinie o Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 239.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 303.88.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 18 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 175.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 239 (wykryta w dniu: 2023-12-03). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 303.88. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml

Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml to zapach męski o aromatyczno-fougere charakterze, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku. Kompozycja zapachowa łączy w sobie nuty pieprzu, lawendy, bergamotki, paczuli i ambroksanu, co sprawia, że jest to idealna propozycja dla eleganckich i pewnych siebie mężczyzn. Zapach jest zarówno dynamiczny, jak i tajemniczy, z niespodziewanymi źródłami zmysłowych doznań, które łączą w sobie siłę skał i lekkość wiatru. Metaliczne nuty dodają intrygującego charakteru, a soczysta świeżość i ambrowe akcenty nadają klasy i nonszalancji. Flakon wody toaletowej ma unikatowy kształt i materiały, które nawiązują do symboliki węgla i różnorodnych struktur, a czarny kolor jest tu prezentowany na wielu poziomach. Zapach jest polecany na co dzień, niezależnie od pory roku.

Gdzie kupić Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml

Według naszych danych Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml można znaleźć w minimum 18 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml za kwotę 303.88 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 30.39 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 175 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Jaguar Classic Black Woda Toaletowa 100 ml + Żel Pod Prysznic 200 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml?

Najtaniej Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml można było kupić za 239 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-03.

🏷️ Jaka jest cena Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml wynosi 303.88 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Prada Luna Rossa Carbon Woda Toaletowa 100 ml posiada 175 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor Loewe Bild v.65.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.