Historia ceny i opinie o Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1399.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 22.01.2024.

Cena Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1399 (wykryta w dniu: 2023-09-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 1499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny)

Według naszych danych Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) za kwotę 1499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 149.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny), to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Trevi SB 8300TV (830000).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny)?

Najtaniej Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) można było kupić za 1399 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-01.

🏷️ Jaka jest cena Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) aktualnie?

Aktualna cena Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) wynosi 1499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny)?

Według serwisu Ceneo, Polk Audio MagniFi Mini AX (Czarny) posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Pralka ELECTROLUX EW6F349SP.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.