Historia ceny i opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 60.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 379.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 447.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 60 (wykryta w dniu: 2023-02-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 379. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic

Polecana szczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic to nowoczesne urządzenie o wysokiej prędkości działania, które dzięki zastosowaniu technologii Sonicznej zapewnia aż do 96 000 drgań sonicznych na minutę w programie Whitening. Jest to możliwe dzięki zasilaniu akumulatorowemu i ruchowi sonicznemu, które skutecznie usuwają płytkę nazębną i przebarwienia. Szczoteczka SEYSSO O-Sonic jest wyjątkowo efektywna w walce z osadem nazębnym dzięki zwiększonej intensywności drgań oraz technologii Dynamic Cleaning Technology+, która tworzy mikrobąbelki docierające do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Ponadto, urządzenie posiada wysoką klasę wodoszczelności IPX-7, co pozwala na bezpieczne zanurzenie w wodzie, oraz automatyczny timer ułatwiający przestrzeganie zalecanego czasu mycia zębów. Szczoteczka pracuje do 6 tygodni na jednym ładowaniu, a w zestawie znajdują się dwie wymienne końcówki Oxygen Ultra Clean, które zapewniają dokładne czyszczenie zębów z przebarwień powierzchniowych.

Gdzie kupić PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic

Według naszych danych PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic za kwotę 379 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic, to w serwisie Ceneo znajdziesz 447 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Szczoteczka elektryczna PHILIPS Sonicare 2100 HX3651/13.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic?

Najtaniej PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic można było kupić za 60 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-21.

🏷️ Jaka jest cena PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic aktualnie?

Aktualna cena PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic wynosi 379 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic?

Według serwisu Ceneo, PolecanySzczoteczka elektryczna SEYSSO Oxygen O-Sonic posiada 447 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Amazfit GTR 2E Zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.